Náš tím

it-team2-bw-6 

 V COMTECu je od jeho založenia v roku 2002. Zakladateľ firmy a tvorca myšlienky silnej regionálnej firmy v oblasti informačných technológii. Okrem manažovania celého tímu je tvorcom vízii spoločnosti a tiež technický garant pre servisné oddelenie. Okrem jeho dvoch detí je otcom aj jeho najstaršieho dieťaťa s menom COMTEC. Jeho veľkým snom je mať akadémiu, ktorá bude rozvíjať schopnosti nádejných deti v prostredí informačného toku. Má rád spoločnosť šikovných ľudí. Medzi jeho hobby patrí fotografia, cestovanie a tiež kosenie trávnika pri ktorom relaxuje. Miluje kvalitnú kávu a občas aj skúša pražiť niečo iné ako computer.
 V COMTECu je od roku 2005. Zodpovedá za komunikáciu s firemnými zákazníkmi, starostlivosť o servis a dohliada na predaj. Okrem obchodovania je pre neho prvoradá servisná starostlivosť o zmluvné firmy a mottom heslo o tom, že prevencia zabraňuje vzniku nečakaných či havarijných situácií. Predtým pracoval v armádnom prostredí. Je amatérskym hokejistom-obrancom a funkcionárom, stará sa s ďalšími nadšencami o Novomestskú hokejovú ligu, kde hrá 10 amatérskych tímov z Nového Mesta nad Váhom a z okolitých obcí. Jeho prioritou v súkromnom živote je však rodina.

 V COMTECu pracuje 3,5 roka, je to jeho prvé dlhodobé zamestnanie. Doma počúva hudbu, najmä metal rock a punk, ktorý si však najradšej chodí vychutnávať na koncerty či festivaly. Vo voľnom čase si zahrá dobrú PC hru a taktiež nepohrdne kvalitnej káve, Jeho hlavnou náplňou práce je všetko, čo sa týka systémových IT riešení, inštalácie, údržby, servisu PC, pokladničných riešení, softwaru, hardwaru a je aj hlavným servisným technikom firemného kávovaru:).

V COMTECU pracuje 1,5 roka. Má dlhoročné skúsenosti na poste servisného technika a spolu s Dušanom tvoria tím. Po pracovnej dobe sa naplno venuje svojej rodine, vo voľnom čase rád zájde relaxovať na bicykel do prírody. 

Zodpovedná za zákaznícku starostlivosť, personalistka a finančník v jednej osobe. Vo firme pracuje 8 rokov. Vyštudovala masmediálnu fakultu na Trnavskej univerzite sv. Cyrila a Metóda . Jej plné nasadenie je práve na oddelení zameranom pre spokojnosť zákazníkov a tiež stráži finančné toky vo firme . Ako každá aktívna žena, aj ona športuje a hlavne využíva multitasking pri práci a výchove detí, keď sa tieto dva svety veľa krát prekrývajú.

V COMTECu pracuje 1,5 roka. Zaujímajú ho PC i novinky v oblasti IT. Pracoval ako predajca počítačových hier, kde sa zdokonalil v komunikácii so zákazníkmi. V súkromí holduje plastikovým modelom, autám, rally ako aj rekreačnému foteniu.

V COMTECu pracuje krátko, post IT technika je jeho prvou pracovnou príležitosťou. Spolu s Daliborom a Palom tvoria tím IT technikov. Vo voľnom čase hrá herné konzoly, miluje dobrú knihu a v neposlednom rade je jeho vášňou aj cestovanie. Hudbu si najradšej užíva s partiou kamáratov na letných festivaloch.

V COMTECu pracuje 7 rokov, hľadá dodávateľov s najprijateľnejšími cenami a špičkovou kvalitou, dbá, aby odberatelia našli na sklade vždy dostatok potrebného tovaru. Z obchodného hľadiska má pod palcom aj e-shop. Absolventa elektrotechnickej priemyslovky práca s počítačmi jednoducho baví, vo voľnom čase je fanúšikom každoročného seriálu pretekov Formuly 1.

V Comtecu pracuje 5 rokov. Po predchádzajúcich pracovných skúsenostiach prijal post servisného technika ako výzvu v zaujímavej firme, riešiacej zaujímavé technológie. Jeho hlavnou pracovnou náplňou je okrem servisných služieb zákazníkom v oblasti PC je montáž satelitov, internetu, kamerových systémov či alarmov. Väčšinu voľného času trávi na stavbe nového domu, s manželkou, ale pozrie si aj dobrý film a čoraz viac ho oslovuje geocaching.

Absolventka Žilinskej univerzity vždy túžila pracovať v oblasti marketingu a túto možnosť sa snaží naplno využiť v Comtecu. Zodpovedá za internetový marketing, neodmysliteľnou súčasťou ktorého je najmä e-shop a webové stránky, vytvára kampane v rámci e-mailového marketingu. Spravuje webové nástroje, ktorými sa merajú, sledujú a vyhodnocujú všetky kampane a na základe týchto výsledkov navrhuje ďalší postup, vedúci k zvýšeniu predajnosti. Športuje, prioritu majú kolieskové korčule ale taktiež má rada dobrú knihu.

V COMTECu pracuje 2 roky. Spolu s Jankom Kaššovicom sa stará o spokojnosť firemných zákazníkov. Charakteristickou črtou je závislosť na kofeine, čím sa prejavuje jeho hyperaktivita. Miluje dobré víno, svoju manželku, predovšetkým sa venuje svojej rodine a domácemu kutilstvu.

V COMTECu pracuje 5 rokov, v oblasti informačných technológií pôsobí od roku 1996. Vo voľnom čase nakupuje s manželkou v obchodných centrách, venuje sa najmä rodine. Medzi jeho záujmy patrí hranie starých PC hier, čítanie kníh ako napr. fantasy, sci-fi a taktiež ho chytil geocaching.
V COMTECU je najkratšie. Je študentom 3.ročníka na Žilinskej univerzite, kde študuje Informatiku. Jeho záľubami sú auto detailing, thajský box a vo voľnom čase si pozrie dobrý film, seriál.
 

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.