Každý produkt či služba spoločnosti Comtec má byť kvalitným pomocníkom pri dosahovaní plánovaných cieľov našich zákazníkov. Vierohodné názory klientov sú pre našu činnosť motivačným podnetom. Nestranný uhoľ pohľadu dopĺňajú fakty o našich produktoch či práci.

 

Ing. Miroslav Šorf, obchodný riaditeľ, EUROPIN, s.r.o., Trenčianske Stankovce

"Veľmi dobrá spolupráca so spoločnosťou Comtec trvá už od roku 2007. Vidieť,že svoju prácu berú veľmi vážne a profesionálne. Na odobraté produkty nám poskytujú aj servisné služby. Rady pri výbere vhodných produktov v pomere kvalita/cena/výkon sú takmer nezaplatiteľné. Aj servisné služby plnia očakávania. Pripadné problémy vyriešili vždy rýchlo a k našej spokojnosti. Komunikácia prebieha na vysokej úrovni, pracovníci sú veľmi milí a dobre vyškolení. Vidieť, že práca ich baví. Určite by som odporučil spoločnosť Comtec aj ďalším obchodným partnerom."

 

Igor Ivana / Peter Jamrich, nákupca /IT administrátor, Manz Slovakia, s.r.o.

"Naša spolupráca trvá už 6 rokov a počas tej doby, môžem zhodnotiť, že COMTEC je bezproblémový dodávateľ s včasnými dodávkami. Vážime si promptné riešenie našich požiadaviek a ich komunikáciu na vysokej úrovni. Rýchle reakcie na naše požiadavky a dopyty sú pre nás klúčové. Môžeme len odporučiť spoluprácu pre firmy v našom segmente. "

 

Peter Eliáš, IT Manager , Sensus Slovensko a.s. , Stará Turá:

"Spoluprácu so spoločnostou COMTEC hodnotím veľmi pozitívne. Naša spolupráca sa vyvíja už od roku 2003, kedy sme vymenili nášho hlavného dodávateľa. Starostlivosť o komplexné dodávky je počas celého obdobia 10tich rokov na profesionálnej úrovni. Komunikácia je vždy v priateľskom duchu, kedy sa človek cíti skutočne dobre. Odporúčam spoločnosť COMTEC aj ďalšim firmám v našom regióne."

 

Daniel Žáček, konateľ, Elektroinštala s r.o.

"Hodnotiť spoluprácu so spoločnostou COMTEC môžem len kladne. Ako dodavateľa IT techniky a služieb sme si ich vybrali už pred 10timi rokmi. Komunikácia je na výbornej úrovni. Môžem odporučiť COMTEC pre ostatné firmy ktoré hľadaju spoločnost v oblasti IT."

 

Veronika Zelenayová, asistentka riaditeľa, Blue Note s.r.o.

"Naša spolupráca začala pred 6timi rokmi. COMTEC nám zabezpečuje dodávky tovaru a servisné služby. S naším dodávateľom COMTEC sme spokojní a odporúčame ďalšim spoločnostiam."

 

Peter Lengyel, konateľ, XACT s.r.o. :

"Nesmierne si vážim ceľkovú spoluprácu a korektnosť vzťahov s Vašou spoločnosťou.Spolupracujeme už približne 6 rokov, Komunikácia je naozaj vynikajúca. Spokojnosť aj v prípade riešenia problému. Jednoznačne odporúčam COMTEC. "

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.