Profil, história

Poskytujeme komplexné služby v oblasti informačných technológií, poradenstvo a servis. Ponúkame

bohatý sortiment kvalitných produktov renomovaných značiek za prijateľné ceny. 

predajna-comtec

Filozofiou našej spoločnosti je nielen úspešne realizovať, ale i ďalej rozširovať naše služby s cieľom uspokojovať všetky potreby našich obchodných partnerov a zákazníkov.

Dlhodobým cieľom COMTEC-u je stať sa uznávanou a stabilnou jednotkou v regióne v oblasti komplexných dodávok informačných technológií nielen z hľadiska objemu poskytovaných produktov ale najmä ich kvality a vybudovania dôvery a dobrých vzťahov so zákazníkmi. Každý klient spoločnosti COMTEC musí mať svojho primárneho človeka, ktorý sa o neho stará.

Pomáhame tým, ktorí chcú mať poriadok vo svete Informačných technológii.

 

Ponuka spoločnosti neobsahuje len výrobky a služby, ale zahŕňa tiež zodpovednosť za zákaznícke projekty v súlade s naplnením a prekročením individuálneho očakávania zákazníka. Aktivity spoločnosti smerujú do všetkých segmentov trhu informačných technológií.

Spoločnosť je organizovaná v štyroch divíziách:

  • COMTEC computers, zastrešujúca maloobchodný predaj, predaj softwaru a hardwaru, predaj internetových riešení
  • COMTEC services, poskytujúca externé služby v IT oblasti, návrh a realizáciu sietí, poradenstvo, systémovú integráciu informačných technológií, ale i servis a opravy IT, či už priamo v COMTEC-u alebo u zákazníka
  • COMTEC solution sa zameriava na kompletné riešenia pre veľké a stredné firmy, obce a mestá
  • COMTEC security pokrýva potreby zabezpečovacích systémov a oblasť inteligentného domáceho a firemného prostredia. 

COMTEC bude mať v máji 2014 za sebou už dvanásť rokov pôsobenia na slovenskom trhu. Už od svojho vzniku v roku 2002, vtedy ešte ako spoločnosť Digitel s ručením obmedzeným, sa neustále snaží reagovať na aktuálne výzvy trhu informačných technológií s dôrazom na komplexnosť a kvalitu poskytovaných produktov a služieb zákazníkom spočiatku s tromi a v súčasnosti s deviatimi zamestnancami.

 

Už počas prvého roku existencie sa firma začala zameriavať aj na potreby firemnej klientely. Do zákazníckeho portfólia pribúdali väčšie firmy, ale aj malí a strední podnikatelia z celého západoslovenského regiónu. Preto vznikli vo firme divízie, ktoré sú viac sústredené na jednotlivé potreby zákazníkov.

 

Od roku 2003 COMTEC sídli na Hviezdoslavovej ul. v súčasných priestoroch o rozlohe 210 m2, čo predstavuje predajňu, skladové a servisné priestory, konferenčnú miestnosť a kancelárie.

Názov spoločnosti vychádza zo spojenia dvoch kľúčových charakteristických slov vo svete počítačovej techniky. Prvá časť sa skladá zo slova „computers" (COM) – tým je označené hlavné zameranie firmy. Druhá časť názvu obsahuje slovo „technology" (TEC), ktorá bližšie špecifikuje zameranie spoločnosti.

 

Naše ocenenia:

 

 Najlepší COMFORT Partner 1.Najlepší COMFORT Partner 3.PC COMFORT DEALER 3.PC COMFORT DEALER Najlepší COMFORT partner 2010 3.Najlepší COMFORT partner 3. Najlepší COMFORT Partner 20113.Najlepší COMFORT Partner

3. Top Dealer AT Computers3.Top Dealer AT Computers

 

 

mailcomtec-podstranka info@comtec.sk  telefon-velky032 / 77 100 20

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.