Riešenia

Naša spoločnosť poskytuje komplexnú starostlivosť o informačné systémy pre zákazníkov, ktorí nemajú, alebo z rôznych dôvodov nechcú mať vlastného správcu informačného systému.

rieseia-pre-zakaznikovuvod

Hlavnou výhodou takejto spolupráce je pre zákazníka fakt, že sa o jeho informačný systém starajú odborníci s rozsiahlymi skúsenosťami v danej oblasti. V rámci starostlivosti poskytujeme pravidelné monitorovanie spravovaných informačných systémov, rýchly odborný zásah v prípade problému a samozrejme v neposlednom rade aj poradenstvo v oblasti informačných technológií.

 

Neustále monitorujeme vývoj na trhu s informačnými technológiami a navrhujeme možnosti zdokonaľovania informačných systémov pre našich zákazníkov. Túto službu zákazníci vítajú, nakoľko im šetrí čas, ktorý by museli obetovať prieskumu trhu a analýzou možností integrácie ďalších prvkov do svojich informačných systémov.

Pri riešeniach informačných systémov sa zameriavame na technológie spoločnosti Microsoft®, ktoré dopĺňame monitorovacími a bezpečnostnými aplikáciami spoločnosti GFI. Ako alternatívne riešenie pre menej rozsiahle informačné systémy ponúkame, namiesto niektorých produktov spoločnosti Microsoft®, produkty spoločnosti Kerio. V našej ponuke nájdete aj vynikajúce antivírusové riešenie spoločnosti ESET.

 

Ako certifikovaný partner spoločnosti Microsoft®, vytvárame komplexné riešenia informačných systémov vybudované na produktoch a technológiách tejto spoločnosti. Komplexnosť nami navrhnutých informačných systémov spočíva v maximálnom využití možností rôznych aplikácií od jedného výrobcu, pričom ich spolupráca garantuje spoľahlivý a bezpečný prístup k Vašim dátam odkiaľkoľvek na svete. Počnúc operačnými systémami cez kancelárske nástroje, serverové aplikácie a končiac nástrojmi pre vývoj aplikácií sú obsiahnuté v produktoch spoločnosti Microsoft® vynikajúce programové riešenia pre malé, stredné aj veľké spoločnosti. Základné prvky stavby informačného systému môžeme rozdeliť do dvoch skupín. Do prvej skupiny patria aplikácie vystupujúce na strane servra (Windows Server; Exchange Server; ISA Server; SQL Server; System Management Server; SharePoint Server; atď.), ktoré obsluhujú prevažne správcovia informačných systémov. Druhú skupinu tvoria aplikácie vytvorené pre prácu klientov (Windows; balík Office, ktorý obsahuje nástroje akoWord, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher, InfoPath, Access; One Note; Project; Visio; Front Page; atď.).

button-riesenia-1

mailcomtec-podstranka info@comtec.sk  telefon-velky032 / 77 100 20

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.