grenke

Prefinancujeme vašu investíciu

logo1-grenkle

Podmienky financovania:

> akontácie bežne 0%
> financovanie už od 500 EUR
> schvaľovanie do 30 minút
> vrátane softvéru a služieb

 

Servis a starostlivosť o zákazníka

Bezplatne pripravíme dôkladnú prezentáciu, aby ste sa presvedčili, či a kde má vaša IT sieť nedostatky alebo či zbytočne nepreplácate. Takto pripravení a oboznámení vytvoríme medzi sebou dobré podmienky na odstránenie takýchto nedostatkov.

servis-a-starostlivost-o-zakaznika-uvod Ponúkame Vám expresný servis s garantovanou dobou odozvy alebo opravy. je to najvyššia forma ponúkaných servisných služieb. Garantujeme nástup technika alebo odstránenie poruchy do vopred dohodnutej doby od nahlásenia poruchy.

Čistenie, údržbu a vôbec predchádzanie havárií ponúkame zákazníkovi ako ochranu pred servisnou udalosťou v podobe pravidelných prehliadok, ktorých intervaly presne zadefinujeme v servisnej zmluve.

 

Záručný a pozáručný servis poskytujeme na všetky nami dodávané zariadenia, tak isto ako opravy na použitú výpočtovú techniku, priamo vo vašej firme.

 

Ak podpíšete s COMTEC-om dohodu o paušálnom servise, poskytneme vám jeden mesačný servis zadarmo a vypracujeme audit, poskytujúci celkový pohľad na IT vo vašej firme.

 

 

mailcomtec-podstranka info@comtec.sk  telefon-velky032 / 77 100 20

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.