Veľa organizácií ešte stále pristupuje ku Cloudu veľmi opatrne. Nemusíte mať ale obavy, ručíme vám za to, že vaše dáta budú vždy chránené. V portfóliu máme iba spoľahlivé služby, ich výpadok alebo dlhšia nedostupnosť je preto veľmi nepravdepodobná. Výhodou využívania Cloudových riešení je ich rýchla prispôsobivosť a flexibilita. Vždy platíte len za to, čo reálne aj využívate.

office 365

OFFICE 365 - EFEKTÍVNA KANCELÁRIA

Digitalizujte sa a získajte efektívnejšiu kanceláriu a kompletné, inteligentné a bezpečné služby pre vašu prácu. Služba Office 365 sa prenajíma. Odpadávajú vám tak vysoké počiatočné investície do hardvéru a softvéru. Zvýšite produktivitu zamestnancov, zjednodušíte tímovú spoluprácu a bezpečne zdieľajte dáta.

internetov sluzby webhosting

INTERNETOVÉ SLUŽBY A WEBHOSTING

Kvalitné internetové pripojenie je nevyhnutnou súčasťou nášho každodenného života. Poskytujeme pripojenie bez dátového a časového obmedzenia. Jednou z naších činností je aj profesionálny webhosting - teda prevádzkovanie webových stránok a elektronickej pošty na našich serveroch.

microsoft azure

MICROSOFT AZURE

Microsoft Azure je považovaný za najvyšší model Cloudu, ktorý ponúka Microsoft. Cloudová služba je poskytovaná formou IaaS (infraštruktúra ako služba) - znamená to, že si celý virtuálny server môžete prenajať. V podstate ide o neustále rozťahujúci sa balík, ktorý sa vždy plne prispôsobí vašim požiadavkám.

zaloha obnova dat

CLOUDFLARE (pripravujeme)

Cloudflare zabezepčuje a zaisťuje spoľahlivosť Vašich externých zdrojov ako sú webové stránky, rozhranie API a aplikácie. Chrání Vaše interné zdroje ako sú aplikácie za firewall, tímy a zariadenia.