Vytvorený pre bezpečie všetkého, čo je pripojené k internetu

Cloudflare zabezpečuje a zaisťuje spoľahlivosť vašich externých zdrojov ako sú webové stránky, API rozhranie a aplikácie. Chrání Vaše interné zdroje ako sú aplikácie za firewallom, tímy a zariadenia. Je to tiež Vaša platforma pre vývoj globálne škálovateľných aplikácií.

CLOUDFLARE FOR INFRASTRUCTURE 

Chráňte svoju prítomnosť na internete

Vaše webové stránky, API rozhranie a aplikácie sú kľúčové komunikačné kanály pre váš obchod so zákazníkmi a dodávateľmi. Vzhľadom k tomu, že stále viac a viac biznisu prebieha online, je nevyhnutné zaistiť zabezpečenie týchto zdrojov.

Cloudflare for Infrastructure je komplexné riešenie, ktoré Vám toto zaistí pre čokoľvek pripojené k internetu. Chránite webové aplikácie pred kritickými zraniteľnosťami a hrozbami. Zabezpečíte sieťovú bezpečnosť proti DDoS útokom na 3. a 4. vrstve. V neposlednom rade chránite aj celý svoj tím - zabezpečíte svoje zariadenia, siete a interné aplikácie.

 

icon security lock blue 01BEZPEČNOSŤ

Chráňte svoju internetovú prítomnosť - získajte bezpečnosť Firewall, DDoS ochranu, rate limiting, správu botov, VPN a ďalšie. Webové aplikácie, sieťová infraštruktúra a interné aplikácie vyžadujú odolnosť a inteligentne škálovateľné siete pre blokovanie najväčších a najnovších útokov. So službou Cloudflare získate vylepšené  zabezpečenie bez obetovania výkonu a s jednoduchým nastavením. 

 

icon performance 1 blue 48px 01VÝKON

Inteligentné smerovanie, optimalizácia pre mobilné zariadenia a obrázky, video, cache, voľné siete pre blokovanie najväčších a najnovších útokov. Cloudflare obsahuje integrované bezpečnostné služby pre ochranu pred DDoS útokmi, krádežmi zákazníckych dát a rôznymi zneužívajúcimi robotmi bez nutnosti obmedzenia výkonu.  

 

icon reliability timer blue 01SPOĽAHLIVOSŤ

Load balancing (rozloženie záťaže), DNS, virtual backbone... Využitie masívnej siete Cloudflare znamená, že namiesto toho, aby ste sa spoliehali iba na niekoľko serverov, máte teraz po celom svete tisíc strojov, ktoré zaisťujú, aby sa návštevníci mohli dostať k vášmu obsahu. 


Jedna z najväčších autoritatívnych DNS sieti na svete

Približne 25 miliónov internetových služieb, vrátane veľkých eshopov, vládnych agentúr a podnikov používa DNS Cloudflare, aby zaistili, že ich web je online a vždy k dispozícii komukoľvek na svete.

 

CLOUDFLARE FOR TEAMS

Zabezpečte svoj tím a zariadenia

Včerajšie statické kontroly prístupu – a uzavreté siete, na ktoré sa spoliehalo pri dôveryhodnosti a overovaní – už dávno nestačia dnešnému otvorenému podnikaniu. Cloudflare for Teams nahradzuje tradičný bezpečnostný perimeter našej globálnej hranice, vďaka čomu je práca na internete pre tímy rýchlejšia a bezpečnejšia. 

 

icon cloudflare access blue 01CLOUDFLARE ACCESS

Zero trust prístup pre všetky vaše aplikácie (cloudové, on-premise, SaaS) bez nutnosti VPN. Cloudflare Access je nezávislý na indentite a pôvodu požiadaviek. Umožňuje vám chrániť ľubovoľnú aplikáciu - SaaS, cloud alebo on-premise. 

 

icon cloudflare gateway blue 01CLOUDFLARE GATEWAY

Zabezpečte a kotrolujte vašu internetovú prevádzku, bez toho aby ste obetovali výkon.  Služba chráni užívateľov a dáta pred hrozbami na internete (zdarma do 50 užívateľov). Cloudflare Gateway je bezpečná webová brána, ktorá prináša komplexné zabezpečenie, nech sú užívatelia kdekoľvek. Blokuje prístup k potencionálne rizikovým webom pomocou masívnej databázy o hrozbách Cloudflare, ktorá obsahuje viac ako 100 kategórií vopred vytvorených zoznamov, ktoré Vám pomôžu ľahko zablokovať prístup k škodlivým a rizikovým webom. 


Riaďte tok dát dovnútra i von z vašej organizácie

Chráni uživateľov pred malwarom, phishingom, ransomwarom, kryptodolovaním a ostatnými bezpečnostnými hrozbami. Redukuje závislosť na centralizovanom bezpečnostnom hardware. Riadi tok dát so SSL inšpekciou dovnútra i von z Vašej organizácie, riadením typov súborov a politkou pre uploud/download súborov. 

 

CLOUDFLARE WORKERS

Vyvíjajte globálne škálovacie aplikácie

Tradičný model vývoja cloudových aplikacií vyžaduje vytvoriť kontajnery a tie nasadiť do zón. Pokiaľ vaše aplikácie alebo stránky získajú na popularite, musíte zaistiť škálovací proces.

Cloudflare workers to ale mení. Vy napíšete kód a my zaistíme zvyšok. S pomocou serverless funkcie, našim úložiskom a okamžitými statickými stránkami môžete vyvíjať svoje aplikácie priamo v našej sieti. 

 

icon connect 3 blue 1 01ŽIADNE SERVERY NA SPRÁVU

Trávte viac času vývojom, menej konfiguráciou. Žiadne virtuálne stroje, žiadne servery, žiadne kontajnery k nasadeniu ale správe. Nasadzujte pomocou našeho CLI, webového rozhrania alebo API.   

 

icon connect 3 blue 1 01AUTOMATICKÉ ŠKÁLOVANIE

Už nikdy viac konfigurácia automatického škálovania alebo rozkladov záťaže. Váš kód je nasadený do všetkých datacentier do 15 sekúnd. Prevádzka je automaticky smerovaná naprieč našou sieťou.

 

icon connect 3 blue 1 01JAVASCRIPT, Rust, C, C ++

Nech už vytvárate aplikáciu, funkcie alebo píšete API, máme pre Vás šablóny, výukové programy a CLI, ktoré  Vám pomôžu sa rýchle zorientovať. 


Bezpečnosť s integrovanými výhodami výkonu

Sieť Cloudflare v priemere obsluhuje 20 miliónov požiadaviek HTTP za sekundu. S každým obsluženým bitom je sieť inteligentnejšia a rýchlejšia. Cloudflare odstraňuje potrebu obetovať výkon kvôli bezpečnosti. Každé riešenie Cloudflare je navrhnuté tak, aby sa integrovalo, učilo se a fungovalo bez problémov s ďalšímí bezpečnostnými a výkonovými produktami.