Prezentuje sa aj vaša firma na internete? Tak prečo nevyužívať naozaj kvalitné služby? V dnešnej dobe je kvalitné neobmedzené internetové pripojenie nevyhnutnou súčasťou nášho každodenného života. Všetky firmy musia aktívne fungovať, komunikovať aj formou e-mailov a celkovo sa prezentovať na internete. Spoločnosť COMTEC vám poskytne pripojenie bez dátového a časového obmedzenia, po vlastnej sieti, ktorá zabezpečuje kvalitné koncové pripojenie do lokálnej či celosvetovej siete. Jednou z činností našej spoločnosti je aj profesionálny webhosting - teda prevádzkovanie webových stránok a elektronickej pošty na našich serveroch. Naše služby sú tvorené tak, aby vyhoveli všetkým vašim požiadavkám a uľahčili vám prácu.

wifiINTERNETOVÉ PRIPOJENIE

Portfólio našich služieb ponúka internet pre každého zákazníka a komplexné služby v oblasti informačných technológií. Dôraz kladieme predovšetkým na využívanie najmodernejších technológií za dostupnú cenu, maximálnu spokojnosť a kvalitný zákaznícky servis.

 

comtec webhostingCOMTEC WEBHOSTING

Webhostingové služby máme v štyroch základných programoch - mini, štandard, klasik a biznis, ktoré by mali uspokojiť všetky typy klientov. Služba webhosting zahŕňa: neobmedzený počet e-mailových adries, neobmedzené emailové aliasy, neobmedzené subdomény, až 20x FTP, PHP, MySQL/PgSQL, WAT, POP3, SMTP/s (parametre a špecifikácie závisia od zvoleného programu).