KONFERENCIA SECURITY AND ECOLOGY SOLUTION

9:00 - 12:00, Hotel Elizabeth, Trenčín

konferencia elizabeth 02 kópia

Spoločnosť COMTEC Vás srdečne pozýva na 1. ročník konferencie Business Solution Day. Jej hlavnou témou bude predstavenie nových metód v rámci kybernetickej bezpečnosti, kamerových systémov a v ekologickej tlačiarenskej technológii. Prekvapením dňa bude možnosť vyskúšať si jazdu na elektromobiloch: Tesla a BMW.

V rámci konferencii sa Vám predstavia odborníci na kybernetické bezpečnostné systémy, kamerové systémy a business ekologické tlačiarenské technológie. Súčasťou prezentácií budú hlavne praktické ukážky a riešenia zamerané na situácie, ktoré sa často vyskytujú v rámci firemného fungovania.

 

ONLINE BEZPLATNÁ REGISTRÁCIA

Na konferencii sa predstavia: 

1. SOPHOS - Bezpečnostná brána

 Predstaví sa Firewall Sophos XG a jeho hlavný prínos v rámci ochrany firemnej siete - ukážka technológie Sophos Synchronized Security. 

Chcete sa dozvedieť: 

Ako zistiť a zvládnuť malware útok na sieti? 
Ako zvýšiť bezpečnosť svojej firemnej siete? 
Ako viem, že mám svoju sieť chránenú dostatočne? Základné pravidlá bezpečnosti 

Sophos XG ponúka veľkú flexibilitu nasadenia a využitiaJe možné ho nasadiť ako robustný klasický firewall disponujúci širokou škálou bezpečnostných modelov a funkc, ku ktorým patrí napr. revolučný systém synchronizácie bezpečnosti na sieťovej prevádzke a koncových zariadeniachSecurityHeartbeat™, plnohodnotný Web Application Firewall, kompletnú webovú a emailovú bezpečnosťvrátane DLP a šifrovania poštovej komunikácie.

Najväčší počet útokov kyberzločincov je odhalený na serveroch a v sieťovej infraštruktúre - zhodne po 37 %17 % útokov je zistených na koncových bodoch a 10 % na mobilných zariadeniach.

Pre IT administrátorov a  manažérov firiem sú pri IT bezpečnosti najdôležitejšie 3 funkcie:

- Identifikácia (detekcia) podozrivých udalostí, hrozieb a cyber útokov
- Varovanie pri hrozbách  
- Reakcia (odozva) na podozrivé udalostí a incidenty 

Z  prieskumov vyplýva, že IT manažéri nie sú schopní identifikovať až 45% sieťovej prevádzky a  tým narastá bezpečnostné riziko, že nedokážu detekovať možné podozrivé incidenty a  včasne reagovať na útoky.

Na seminári uvidíte konkrétnu ukážku ako pomocou technológie Sophos Security Synchronize dokážete: 

  • zvýšiť viditeľnosť a  prehľadnosť celej prevádzky siete od firewallu až po koncové stanice,  
  • jednoducho detekovať podozrivé udalostihrozby a  kyber útoky ako sú rôzne typy malware a  exploitov

2. AXIS - Kamerové systémy

Technologické trendy v bezpečnostnom priemysle. Kybernetická bezpečnosť kamerových systémov. Kompletné riešenie dohľadu a zabezpečenie firemného prostredia.

Na konferencii sa dozviete:

Aké sú trendy v kamerových technológiách?
Kybernetické útoky na kamerové systémy a ako ich chrániť?
Ako využiť Analytiku kamier vo vlastnom firemnom prostredí?

 - Aplikácie video analytiky Axis umožňujú proaktívne sledovanie a pomáhajú bezpečnostným pracovníkom chrániť váš majetok odhaľovaním a odradzovaním od trestnej činnosti. Aplikácie môžu napríklad detekovať narušiteľov alebo zlodejov a automaticky upozorniť strážcu / pult centrálnej ochrany alebo prehrať správu cez reproduktor.

- Odhaľujte osoby a vozidlá zasahujúce do vášho pozemku. Táto video analytická aplikácia ponúka vysokú presnosť detekcie, minimálne množstvo falošných poplachov a podporu autotrackingu PTZ - ideálne pre škálovateľnú ochranu obvodu pozemku. 

- Automatické otváranie vstupnej závory na základe ŠPZ auta. 

- Diaľkové monitorovanie výrobných liniek, vizuálna kontrola a overenie správneho fungovania funkcií a procesov.

- Presné a spoľahlivé 3D počítanie ľudí pri vstupoch do priestorov

- Umožňuje určiť obsadenosť priestorov, koľko ľudí je v budove alebo v určitej oblasti v rôznych denných časoch. Či už ide o  adminiatratívne budovy, obchod, nákupné centrum, kongresové centrum alebo zábavné centrum. 

- Monitoruje fronty v reálnom čase a poskytuje analýzu údajov vo fronte. 

- Náhodný výber a kontrola ľudí SBS pracovníkom v reálnom čase pri vstupoch a  výstupoch do prevádzky. 

- Môžete získať štatistiky a grafické znázornenia z rôznych miest a rôznych kamerových jednotiek s rôznymi zabudovanými analytickými aplikáciami. 

3. EPSON - Ekológia v tlači

Prečo a ako znížiť 3 kľúčové parametre - CO2, odpady, energie pri tlačení. Ukážky na konkrétnych príkladoch cez technológiu EPSON BUSINESS PIGMENT. 

Znížte tlačové náklady 

Predstavíme vám tlačiarne WorkForce Pro RIPS, ktoré vám umožnia zvýšiť produktivitu tým, že menej utratíte za spotrebný materiál a skrátite čas údržby – takže môžete pracovať bez prerušení. 

Vedeli ste, že ak vymeníte laserové zariadenie za biznis atrament, môžete znížiť spotrebu energie až o 96 %, odpad až o 99 % a emisie CO2 až o 92 % bez kompromisov v oblasti rýchlosti alebo kvality.

Pomáhajte chrániť budúcnosť planéty a splňte svoje environmentálne ciele: 

  • vďaka až o 99 % menšiemu objemu odpadu z tlačiarní WorkForce Pro RIPS so systémom vymeniteľnej súpravy atramentu.  
  • Spotrebujte až o 96 % menej energie vďaka tlačiarňam WorkForce Pro a zdvojnásobte rýchlosť tlače pri polovičnej spotrebe energie pomocou radu WorkForce Enterprise. 
  • Šetrite elektrickou energiou a emisiami CO2 s modelmi WorkForce Pro, ktoré spotrebujú až o 96 % menej energie laserové tlačiarne akopírkyAž o 92 % menej CO2 ako pri laserových zariadeniach

PROGRAM STRETNUTIA: 

08:30 - 09:00 Registrácia 

09:00 - 09:15 Príhovor

09:15 - 10:00 - SOPHOS - Bezpečnostná brána 

Michal Hebeda, Pre-Sales Engineer

10:00 - 10:15 - Coffee Break 

10:15 - 11:00 - AXIS - Technologické trendy v bezpečnostnom priemysle. 

Marek Ivan, Sales Engineer, Slovakia and Central Europe

11:00 - 11:15 - Coffee Break 

11:15 - 12:00 - EPSON - Predstavenie novej tlačiarenskej technológie - Business Pigment - Ekologické riešenia firemnej tlače

Martin Lucky, Pre/post Sales Specialist, EPSON Europe B.V.

Peter Zvarík, Senior Business Develop Manager, EPSON Europe B.V.

12:00 - 12:45 - OBED 

12:00 - Dobrovoľný program - Vyskúšajte si jazdu na elektromobiloch značky TESLA a BMW

 

REGISTRUJTE SA UŽ TERAZ

Keďže počet miest je limitovaný, prosíme záujemcov aby sa čím skôr zaregistrovali. Za jednu firmu je možné poslať max dvoch zástupcov. Registrácia je platná až keď obdržíte potvrdzovací email.

 

 

 

Na konferencii vystúpia:  

 

hebeda

 

 

Michal Hebeda

Presales engineer, SOPHOS

Michal Hebeda pôsobí ako presales engineer v spoločnosti Sophos, zodpovedný je za región strednej a východnej Európy so zameraním na Českú a Slovenskú republiku. V spoločnosti Sophos je od roku 2016, v oblasti IT bezpečnosti a presales sa ale pohybuje už od roku 2005. Za tú dobu si vydobil oceňované postavenie medzi partnermi a zákazníkmi.

 

 

marek ivan

 

Marek Ivan 

Sales Engineer, Slovakia and Central Europe, AXIS Communications

Marek Ivan pôsobí v spoločnosti Axis Communications na pozícii Sales Engineer pre Slovensko a Strednú Európu a je zodpovedný za aktivity obchodno-technického charakteru pri odbornej asistencii partnerom a využíva svoje dlhoročné skúsenosti, ktoré nadobudol v predchádzajúcom zamestantní v spoločnosti PPA INŽINIERING, s.r.o., člena skupiny PPA CONTROLL, kde posledné roky pôsobil ako Manažér informačných technológií a bezpečnostných systémov. Svoje skúsenosti postupne získaval ako špecialista technologických zariadení, projektant a tiež ako projektový manažér pričom riadil alebo bol aktívnym členom v tímoch realizujúcich významné projekty a stavby v oblasti infraštruktúry, priemyslu, energetiky na Slovensku i v zahraničí.

 

lucky

 

 
Martin Lucký

Pre/Post Sales Specialist, EPSON Europe B.V.

Martin pracuje v spoločnosti Epson ako technický špecialista. Poskytuje partnerom konzultácie, technické a produktové školenia a navrhuje riešenia v oblasti projekcie, tlače, dokumentového skenovania a súvisiaceho softwaru. V oblasti tlače, projekcie, veľkoformátovéj tlače a správy farieb sa pohybuje viac než 20 rokov a získané skúsenosti mu pomáhajú nájsť rýchle a efektivne riešenia.

 

 

 zvarik

 
Peter Zvarík 

Senior Business Develop Manager 

Epson Europe B.V.

Branch Office Czech Republic

 
 
 
 
 
AKCIU PODPORILI: 

loga partnerov