Bezpečnostný zámok pre vašu sieťovú bránu. Bezpečnostné riešenia, ktoré poskytujú spoľahlivú ochranu v reálnom čase, ktoré zaisťujú kontinuitu prevádzky, najvyšší výkon CP a lepšiu kontrolu nad sieťou. Bezpečnostné brány chránia firemné dáta , duševné vlastníctvo a kritické zdroje vašej organizácie pred neustále sa meniacimi externými a internými hrozbami.

Výhody, ktoré získate so sieťovou ochranou:

  • Anti-vírus už na vstupnej bráne - poskytuje ochranu pred: malware (vírus, trojan, worms, spyware, rogue ware)
  • Anti-spam - ochrana e-mailu (podľa štatistík viac ako 70% prichádzajúcich e-mailov je spam - z nich je až 90% nosičom malware)
  • IDP - ochráňte svoju firmu pred širokou škálou útokov a podozrivých aktivít (SQL injection, DoS & Malicious backdoor aplikácií)
  • Kontrola nad aplikáciami - nemusíte sa viac obávať poklesu produktivity zamestnancov (aplikácie ako facebook, youtube, viber a iné viete zakázať alebo regulovať)
  • Filtrácia obsahu - filtrovanie adries URL, filtrovanie domén HTTPS, bezpečné vyhľadávanie

V našom portfóliu máme vhodné riešenia pre malých, stredných podnikateľov a veľké korporátne spoločnosti. Pracujeme iba so spoľahlivou a nami overenou technológiou.

VYSKÚŠAJTE SOPHOS FIREWALL 🔥 - ZADARMO NA 1 MESIAC  Viac informácií o bezpečnostnej bráne SOPHOS nájdete na : https://www.comtec.sk/novinky/124-bezpecnostna-brana-sophos-vyhody

zyxel logo sophos logocisco logo

 

sophos zadarmo