office 365COMTEC BACKUP CLOUD

Je vaša firma jednou z tých, ktoré do zálohovania dát nechcú investovať tisíce eur? Vyskúšajte našu službu Comtec Backup Cloud, ktorá chráni akékoľvek virtuálne, fyzické a cloudové prostredie. Vhodná na zálohu a obnovu dát pre malé firmy, stredné firmy ale aj veľké korporácie. Všetky vaše dáta, od operačného systému až po emaily budú obnovené do niekoľkých sekúnd.

 

monitoringZÁLOHOVANIE VIRTUÁLNYCH PROSTREDÍ - ALTARO

Zálohujte svoje virtuálne prostredie za menej ako 5 kliknutí. Novinkou medzi možnosťami zálohovania je aj záloha virtuálnych staníc. Technológia Altaro Hyper - V Backup je ľahko použiteľná a jednoduchá na ovládanie. Sme certifikovaným partnerom spoločnosti Altaro.

 

3 dôvody prečo musíme myslieť na zálohu dát

  • Zabránime riziku straty dôležitých súborov, ktoré sa už nebudú dať nahradiť.
  • Skorou zálohou sa vyhnete dvojitej práci, ktorá vzniká pri strate súborov.
  • Udržanie celkovej firemnej produktivity (rýchle obnovenie systému pri akomkoľvek výpadku)

Je vaša firma jednou z tých, ktoré do zálohovania dát nechcú investovať tisíce eur? Vyskúšajte našu službu Comtec Backup Cloud, ktorá chráni akékoľvek virtuálne, fyzické a cloudové prostredie. Vhodná na zálohu a obnovu dát pre malé firmy, stredné firmy ale aj veľké korporácie. Všetky vaše dáta, od operačného systému až po emaily, budú obnovené do niekoľkých sekúnd.

Prečo nie je vhodné spoliehať sa na nepravidelné alebo lokálne zálohovanie? (záloha na USB, externý disk...)

  • slabá kontrola zálohovania (je potrebné manuálne zálohovanie - neustriehnete či všetci zamestnanci poctivo zálohujú svoje zariadenia)
  • možnosť zlyhania zálohovacieho média, prípadná jeho krádež
  • v prípade požiaru, zatopenia - prídete o komplet všetky dáta

S nami sú vaše dáta v bezpečí, či už čelíte rastúcemu množstvu dát, vzniku nových firemných procesov alebo migrovaniu do nových aplikácií, platforiem alebo cloudu. Zálohovaním dokážeme ochrániť až 21 platforiem - fyzických, virtuálnych, cloudových alebo mobilných.