Každé podnikanie je náročné ale správne zvolený systém ho dokáže značne uľahčiť. Naše hotelové a reštauračné systémy komplexne zastrešia problematiku ubytovania, gastronómie a na nich nadväzujúcich služieb. V nepretržitej prevádzke je veľmi dôležité využívať spoľahlivé systémy. Pracujeme iba s nami overenými značkami, ktoré vám zaručia plynulý chod prevádzky a dokážu zabezpečiť plnohodnotnú kontrolu prevádzky. Zabezpečujeme programové systémy ako ubytovací systém, skladové hospodárstvo, registračné pokladne, pokrytie celej prevádzky kvalitným wifi signálom či TV pripojením, prístupové systémy a iné riešenia potrebné pre segment HORECA. Okrem technického zabezpečenia a programovania poskytujeme aj poradenstvo, školenie zamestnancov a kompletný servis informačných systémov.

hotelova recepciaHOTELOVÁ RECEPCIA

Začnite prevádzkovať svoje ubytovacie zariadenie viac efektívne. Systém hotelová recepcia je určený pre všetky typy ubytovacích zariadení (hotely, apartmány, penzióny, ubytovne … ). Umožňuje evidenciu ubytovaných hostí, jednoduchú prácu s rezerváciami, vystavovať hotelové účty, vytvára rôzne pehľady (prehľad dostupných izieb, prehľah hostí a pod.) a iné funkcie potrebné pre chod hotela. Systém je automatický prepojený na hotelové zámkové systémy, vernostné systémy, účtovníctvo a pokladnicu.

Výhody

 • dôkladný prehľad - kniha rezervácií
 • získavate online rezervačný formulár na vašom webe
 • prepojenie s booking.com
 • prepojenie s mobilom či tabletom

skladova evidenciaSKLADOVÁ EVIDENCIA

Šetrite svoje náklady pri vedení skladu a evidujte svoje zásoby jednoducho a presne. Model je vhodný pre všetkých obchodníkov. Je možné ho využiť od malej predajne potravín, cez e-shopy, až po reštaurácie..


Výhody

 • tvorba objednávok, faktúr a inventúry v jednom systéme
 • vytváranie čiarových kódov, vlatných štítkov
 • prepojenie s internetovým obchodom
 • prepojenie s pokladnicou
 • prepojenie s mobilom či tabletom

pokladnicaPOKLADNICA

Modul, ktorý predstavuje univerzálnu pokladnicu pre všetky typy prevádzok. Spoločne s fiškálnou tlačiarňou umožňuje vytvoriť z akéhokoľvek počítača plnohodnotnú registračnú pokladnicu.


Výhody

 • prispôsobí sa vašej prevádzke
 • súčasťou je aj skladová evidencia
 • možný dotykový display
 • obsahuje aj režim “Fast Food” (predávané položky predstavujú tlačidlá s obrázkami)
 • možné pripojenie s fiškálnym modulom, inou registračnou pokladnicou, váhami..

 

wifiDIGITÁLNY HOTEL

Jedným z hlavných kriterií pri vyhľadávaní vhodného ubytovania je aj vybavenie hotela kvalitnou wifi sieťou a satelitom. Zabezpečíme vám kvalitné pripojenie (internetové aj televízne) do každej izby, lobby, na recepciu a všade tam, kde to bude potrebné. Zabezpečujeme inštaláciu aj potrebný servis.

 

mobilny casnikMOBILNÝ ČAŠNÍK

Aplikácia, ktorá uľahčuje a zrýchľuje prácu čašníkom. Objednávky je možné zadávať priamo od stola zákazníka. Užívateľsky veľmi jednoduchý systém, ktorý je možné jednoducho prepojiť so smartfónom alebo tabletom. Funguje aj bez pripojenia na wifi. Objednávka je vytlačená v okamžiku ako čašník zadá objednávku (spravidla jedna v kuchyni a jedna v bare).

 

hotelovy zamokHOTELOVÝ ZÁMOK

Potrebujete vybaviť izby elektronickým zámkom? Zabezpečujeme inteligentný, inovatívny, jednoducho inštalovateľný a hlavne bezpečný elektronický zámok. Možné je aj prepojenie systému so smartfónom. Vaši hostia si pohodlne otvoria všetky potrebné zámky pomocou svojho smartfónu. Samozrejmosťou je aj plné prepojenie s hotelovým rezervačným systémom a tým sa zároveň zefektívnenie práce personálu.

 

Nepotrebujete aj?