kompletna sprava it

KOMPLEXNÁ SPRÁVA IT

Prežil by váš biznis bez prístupu k PC alebo notebooku? Ako by ste dopadli po páde vášho systému? Nemusíte mať vlastné IT oddelenie aby všetko “šľapalo” tak ako má. Dokážeme vám zaistiť pravidelnú a nepretržitú kontrolu stavu vašich zariadení a vy sa môžete sústrediť na svoj vlastný biznis a rast vašich príjmov.

riesenie incidentov

RIEŠENIE INCIDENTOV

Máte menšiu firmu, ktorá nepotrebuje stálu IT podporu? Nastal vám stav núdze a potrebujete riešiť nečakaný problém, ktorý vyžaduje vzdialenú podporu alebo zásah priamo na mieste? Alebo máte jednorazovú poruchu, ktorá vyžaduje riešenie? Aj v týchto prípadoch sa na nás môžete obrátiť s otázkami.

monitoring

AKTÍVNY MONITORING

Dokážeme monitorovať vaše koncové stanice 24 hodín 7 dní v týždni. Pomocou tohto riešenia sú vaše pracovné stanice pod neustálou kontrolou odborníka. Pomôžeme vám vytvoriť jasný obraz fungovania každého vášho zariadenia. Denne máte k dispozícií automatické kontroly stavu a prehľadné reporty.

servis desk

SERVISNÉ STREDISKO

Ponúkame servis IT techniky priamo na našom servisnom pracovisku v Novom Meste nad Váhom. Nezáleží, kde ste produkt zakúpili, ani akej je značky, vyriešime príčinu problému, opravíme, zoptimalizujeme ho a poskytneme rady ako zabrániť problémom.

predaj hardwaru

HARDWARE, SOFTWARE

Potrebovali by ste poradiť s výberom tej správnej výpočtovej techniky? Vyriešime vaše starosti s IT technikou k vašej spokojnosti. Stačí nám vedieť základne parametre, ktoré požadujete (respektíve jeho využitie) a my pre vás nájdeme ten najlepší produkt.