Rýchla pomoc pri vašom probléme. Máte menšiu firmu, ktorá nepotrebuje stálu IT podporu? Nastal vám stav núdze a potrebujete riešiť nečakaný problém, ktorý vyžaduje vzdialenú podporu alebo zásah priamo na mieste? Alebo máte jednorazovú poruchu, ktorá vyžaduje riešenie? Aj v tomto prípade sme tu pre vás. Stačí nám zadať vašu požiadavku a náš najbližší technik sa vám bude venovať.

Servisné služby vieme zabezpečiť:

vzdielena sprava

VZDIALENOU SPRÁVOU

Služba Vzdialená správa umožní nášmu skúsenému technikovi prezrieť si váš počítač cez internet. Náš technik môže takto bezpečne identifikovať poruchu, nainštalovať, nakonfigurovať alebo opraviť vašu techniku.

servisny vyjazd

SERVISNÝM VÝJAZDOM

V prípade potreby osobného zásahu, posielame servisného technika, ktorý sa v čo najkratšom čase dostaví osobne k vám na prevádzku. Nemusíte sa obávať viac nečakaného výpadku a poruchy, stačí keď si na nás uložíte kontakt.

nasa prevadzska

NA NAŠEJ PREVÁDZKE

Ponúkame servis IT techniky priamo na našom servisnom pracovisku v Novom Meste nad Váhom. Nezáleží, kde ste produkt zakúpili, ani akej je značky, vyriešime príčinu problému a poskytneme rady ako týmto problémom zabrániť.


Zistili ste, že potrebujete servis až príliš často? Uľahčite si to a vyskúšajte našu službu
Pravidelnej starostlivosti, s ktorou sme tu pre vás prednostne k dispozícií každý pracovný
deň.
Kontaktujte nás: 032 / 77 100 20