b6921f91 bff0 43bc 9765 0cb0e4e877a2

Čo by ste povedali na službu, vďaka ktorej si viete so svojimi klientami jednoducho vymieňať všetky potrebné dokumenty bez toho aby ste sa museli stretávať? Službu, ktorá vám zabezpečí šifrovaný prenos údajov, funguje na všetkých zariadeniach rovnako a dokáže sa integrovať s obchodnými a účtovnými systémami?

ds 870 and ds 970 productimage 12

Existencia poznámok, prezentácií a ďalších dokumentov je v živote firmy rovnako dôležitá ako bezpečnosť rodinného fotoalbumu v živote domácnosti. Pomáhajú uchovať v pamäti dôležité rodinné spomienky, informácie o firemných rokovaniach a iné. Aby sme poznali potrebu klientov, musíme sa ich opýtať:

“Čo vás zaujíma?” a “K akým účelom budete skener používať?”

dom 4000351 1280

Vzhľadom na aktuálne nutné karanténne opatrenia (kvôli Covid-19) ponúkame možnosť vysielania svätej omše naživo, priamo z vašej farnosti.

Momentálne konferencia biskupov vyhlásila zákaz konania Verejných bohoslužieb na území Slovenska do 31 marca 2020 (vrátane). Predpokladá sa, ale že zákaz usporadúvať akékoľvek verejné podujatia (vrátane bohoslužieb) bude predĺžený do odvolania.

 

04bReHRdTA3TXo0PwSrbsTU 6.fit scale.size 2698x1517

Acronis: najrizikovejším správaním pri zdieľaní pracovných súborov je využívanie USB pamäte

Podľa prieskumu, ktorý bol prevedený medzi účastníkmi konferencie Acronis Roadshow v Prahe a Ostrave, považuje najviac organizácií (42%) za najrizikovejší spôsob zdielania dokumentov ich ukladanie a zdieľanie na USB disky.

homeoffice

Schopnosť pracovať z domu je cenná zamestnanecká výhoda, ktorá ponúka pracovníkom možnosť oslobodiť sa od každodenného dochádzania a plniť si úlohy odkiaľkoľvek s pripojením na internet. Spolu s touto slobodou a flexibilitou však vzniká riziko bezpečnostných problémov, ktoré sa vyskytnú mimo chránenej podnikovej siete.

anonymous 2755365 640

Okolo 36% malých firiem sa v priebehu roka stalo obeťami úniku dát. Na veľkú časť týchto firiem mal únik dát značne negatívny dopad. Aj napriek tomu prieskum odhalil, že preventívne bezpečnosntné opatrenia, ktoré firmy prijali, sú často nedostatočné. 

261864 P4LPE6 88 kópia

Nasledujúce týždne nám prinesú veľa zmien a obmedzení v dôsledku epidémie COVID-10 (koronavírus). Mnoho firiem (malých i veľkých) postupne prechádza na domácu kanceláriu. Práca z domu - tzv. “home office”, so sebou prináša viaceré špecifiká a problémy. Ľudia, ktorí na tento typ práce ešte nie sú zvyknutí, sa náhle ocitnú “mimo” svojich tímov a bez predchádzajúcich skúseností s nástrojmi digitálnej komunikácie, nevedia ako presne majú fungovať. 

alarm jablotron blog 08

Poznáte ten pocit? Cestujete na dovolenku alebo ležíte na lehátku a v tom vám začne vŕtať hlavou: “Vypla som sporák? Nenechala som zapnutú žehličku? Zamkol som garáž? Zhasli sme svetla? Nevyschne mi trávnik? Nedostanú sa k nám zlodeji?”.

coronavirus 4817450 640

Zaťial čo sa celý svet pokúša získať kontrolu nad coronavírusom a snaží sa obmedziť a eliminovať jeho šírenie, hackeri zistili, že práve coronavírus im ponúka skvelú príležitosť na hackarské útoky. 

echo 1966021 1920

Niet pochýb o tom, že ekologické riešenia sa stávaju v dnešnej dobe veľkým trendom. Povedzme si pravdu, kto nemyslí ekologicky…už nie je in.