Len malá ukážka našich získaných certifikátov.

COMTEC má vytvorený systém vzdelávania a certifikácie svojich zamestnancov, na základe ktorého vytvára tím profesionálov pre riešenia v oblasti informačných technológií a poskytuje kvalitné služby.

Acronis logo

ACRONIS - GOLD PARTNER

Spoločnosť COMTEC je poskytovateľom služieb od technologického partnera ACRONIS, ktorý poskytuje špičkové riešenia v oblasti zálohovania, Disaster Recovery, Komplexnej bezpečnosti zariadení, Notarizácie, Manažmentu koncových staníc a DLP. Gold Service Provider partnerstvo sme získali hlavne na základe dlhodobej spolupráce. Podmienkou získania certifikátu je mať množstvo spokojných zákazníkov, pokročilá produktová a technická certifikácia obchodníkov a technikov a viacero ďalších parametrov.

www.acronis.com

sophos global partner program gold

SOPHOS - GOLD PARTNER

Spoločnosť COMTEC sa stala zlatým partnerom pre spoločnosť SOPHOS, ktorá poskytuje špičkové riešenia v oblasti bezpečnostných počítačových systémov. Zlaté partnerstvo sme získali hlavne na základe dlhodobej spolupráce. Podmienkou získania certifikátu bola aj základná a produktová certifikácia zamestnanca. Úspešné plnenie požiadaviek na získanie certifikátu je spojené s úspešnými
riešeniami.

www.sophos.com

safetica logo

SAFETICA - TRUSTED INTEGRATOR

Spoločnosť COMTEC Sa stala partnerom spoločnosti SAFETICA a získala certifikát TRUSTED INTEGRATOR. Po absolvovaní viacerých školení, sme skutočnými odborníkmi na bepečnosť. So Safetica DLP zabezpečíme klientom citlivé dáta a pomôžeme im získať prehľad o firme. Máme úplnú kompetenciu na ochranu citlivých dát pomocou Safetica DLP.

www.safetica.cz

axis logo

AXIS - SOLUTION SILVER PARTNER

Spoločnosť COMTEC sa stala partnerom AXIS na úrovni Silver, so zameraním na spoločné obchodné a marketingové iniciatívy. Axis je najväčší svetový dodávateľ na trhu IP kamier a pôsobí ako hybná sila v tomto odvetví tým, že priebežne uvádza inovatívne sieťové produkty založené na otvorenej platforme. Úspešné plnenie požiadaviek na získanie certifikátu je spojené s úspešnými riešeniami.

www.axis.com

epson logo

EPSON - EPSON SERVICE PARTNER

Spoločnosť COMTEC je certifikovaným servisným strediskom pre spoločnosť EPSON. Stali sme sa dlhoročným partnerom, čo nám zaručuje prístup vždy k najnovším technológiám. Našim zákazníkom neponúkame iba kvalitné produkty, ale hlavne aj odborné poradenstvo a servis zakúpených výrobkov. Úspešné plnenie požiadaviek na získanie certifikátu je spojené s úspešnými
riešeniami.

www.epson.com

jablotron logo

JABLOTRON - MONTÁŽNY PARTNER

Spoločnosť COMTEC je dlhodobým partnerom pre spoločnosť JABLOTRON. Naši zamestnanci absolvovali odborný kurz zameraný na aplikácie elektronických zabezpečovacích systémov vyrábaných a dodávaných spoločnosťou JABLOTRON. Boli oboznámení s technickými parametrami a so spôsobom použitia zariadení a ich súčastí tak, aby boli schopní kvalifikovane vykonávať ich inštaláciu. Úspešné plnenie požiadaviek na získanie certifikátu je spojené s úspešnými riešeniami.

www.jablotron.com

zyxel logo 1

ZyXEL - PREMIUM PARTNER

Spoločnosť COMTEC je dlhodobým partnerom pre spoločnosť ZyXEL. Naši zamestnanci absolvovali odborné kurzy zamerané na vašu sieťovú bezpečnosť. Stali sme sa dlhoročným partnerom, čo nám zaručuje prístup vždy k najnovším technológiám a komplexné znalosti v oblasti sietí. Úspešné plnenie požiadaviek na získanie certifikátu je spojené s úspešnými riešeniami.

www.zyxel.com

tp link logo

TP-LINK - SILVER PARTNER

Spoločnosť COMTEC je dlhodobým partnerom pre spoločnosť TP-LINK. Naši zamestnanci absolvovali odborné technické školenia zamerané na “switching a routing”. Stali sme sa strieborným partnerom, čo nám zaručuje prístup vždy k najnovším technológiám a komplexné znalosti v oblasti sietí. Úspešné plnenie požiadaviek na získanie certifikátu je spojené s úspešnými riešeniami.

www.tp-link.com

elcom logo

ELCOM - SERVISNÉ STREDISKO

Spoločnosť COMTEC je dlhodobým partnerom pre spoločnosť ELCOM. Naši zamestnanci absolvovali odborné technické školenia zamerané na nasadzovanie, používanie a servis elektronických registračných pokladníc podľa zákona 289/2008 Z.z.. Sme oprávnení vykonávať uvedenie registračných pokladníc do prevádzky, inštaláciu a realizáciu servisných opráv a služieb.

www.elcom.eu

eset logo 2

ESET - GOLD PARTNER

Spoločnosť COMTEC sa stala zlatým partnerom pre spoločnosť ESET, ktorá poskytuje špičkové riešenia v oblasti bezpečnostných počítačových systémov. Zlaté partnerstvo sme získali hlavne na základe dlhodobej spolupráce. Podmienkou získania certifikátu bola aj základná a produktová certifikácia zamestnanca. Úspešné plnenie požiadaviek na získanie certifikátu je spojené s úspešnými
riešeniami.

www.eset.com