Vlastníte a prevádzkujete registračnú pokladnicu, no uvažujete o jej výmene za novší model? Zistili ste, že na vaše zariadenie nie je možné aplikovať upgrade balíček? Alebo s podnikaním ešte len začínate a neviete akú pokladňu zvoliť aby spĺňala podmienky podľa nového zákona? 

Aj v takomto prípade máme pre vás pripravené vhodné riešenia: 

vizual comtec fiskalpro

 

1. Dotyková pokladnica ekasa FiskalPRO A8

sa pýši niekoľkými skvelými vlastnosťami a funkciami, ako napríklad:

- Android aplikácia s množstvom funkcií zadarmo
- Dotykové a intuitívne ovládanie
- Integrovaný skener čiarových kódov, fiskálna tlačiareň a platobný terminál
- Funkcia Mobilný čašník pre gastro prevádzky
- Prepojenie viacerých zariadení v jednej prevádzke
- Podpora hotovostných i bezhotovostných platieb a elektronických stravienek

 

2. Pokladnice Elcom - ekasa

 

vizual comtec pokladne

 

Zákazníkom, ktorí ešte nevlastnia pokladnicu alebo vlastnia starú pokladnicu a uvažujú o kúpe novej, sa spoločnosť Elcom aktívne snaží prinášať novšie modely, ktoré budú  predstavovať plnohodnotnú pokladnicu kompatibilnú s novým systémom eKasa.

Nové produktové rady budú dostupné pre všetkých zákazníkov od 1.3.2019.

 

3. Virtuálna registračná pokladnica - ELIO miniPOS

 

vizual comtec elio pos

 

Mobilný elio miniPOS V1 terminál s 5,5 "dotykovou IPS obrazovkou, tlačiareň na 58mm termopapier ako aj 5200mAh akumulátor. Podpora 3G a WiFi pre komunikáciu. Nainštalovaný systém Android 5.1. Toto zariadenie je široko využiteľné v mobilných aplikáciach, inventarizácie ako aj logistiky. Vynikajúce riešenie Virtuálnej registračnej pokladnice (VRP) bez fiškálneho modulu.

V elio miniPOS je nainštalovaná aplikácia pre Virtuálnu registračnú pokladnicu (VRP ) , ako aj driver pre podporu tlače . Do VRP sa prihlásite prihlasovacími údajmi , ktoré dostanete z finančnej správy po registracií VRP. Doporučujeme potom zmeniť prihlasovanie prostredníctvom PIN . Najdete v nastaveniach VRP.

Driver pre tlač VRP je potrebné aktivovať licenciou , ktorú nájdete v balení . Nastavíte tlač na elio miniPOS  a pokladnica funguje .

 

* všetky ceny sú uvedené s dph