Každý sa chce v rámci svojej obce cítiť bezpečne. Pocit bezpečia vieme zabezpečiť pomocou kvalitného kamerového systému a alarmu. Pri správne zvolených kamerách, si viete overiť aj SPŽ prichádzajúceho auta do vašej obce. Predchádzajte vandalizmu a výtržníctvu a doprajte tak vaším občanom kľudný spánok. Pomôžeme vám aj so zabezpečením obecných dát. Vieme, že disponujete veľkým množstvom dôležitých dokumentov, a preto sme pripravený postarať sa o ne tak, aby sa vám nič potrebné nestratilo. Ochrana je pre každého veľmi dôležitá a je jedno či sú vašim najcennejším majetkom nehnuteľnosti, stroje alebo súbory v počítačoch.

kamerovy system

Kamerový systém

Získajte 24 hodinový prehľad o sledovanom objekte a jeho širokom okolí. Správne nastavenie a umiestnenie kamier vám pomôže udržať obecný majetok a takisto i majetok občanov v bezpečí. Dochádza u vás často k nočnému vandalizmu? Na to, aby ste preverili aktuálnu situáciu v obci, nemusíte vstávať ani z postele, pretože sa vám s našim kamerovým systémom naskytne možnosť pohodlne a zdiaľky sledovať aktuálne dianie. Vďaka detailnému záznamu získavate dôkazový materiál, ktorý vám významne dopomôže pri riešení akejkoľvek krízovej situácie.

comtec alarmy ikonka

Alarm

Investujete, rekonštruujete, budujete. Ale chránite sa dostatočne? Naše riešenia sú postavené na rokmi overenej technológií, ktorá rieši zabezpečenie a prístup do objektu. Základom je vždy kvalitný alarm s jednoduchým ovládaním. Alarm sa postará o to, aby sa do chráneného objektu nedostal nikto nepovolaný. Zároveň si s jeho pomocou viete aj zjednodušiť vaše každodenné fungovanie. Pomocou neho budete mať umožnené napríklad aj zodvihnúť závoru alebo na diaľku zapnúť alebo vypnúť svetlá. Alarm vás taktiež ochráni aj pred vodou, ohňom a plynom.

zaloha suborov

Záloha súborov

Každá obec disponuje veľkým množstvom dát (osobných údajov, zmlúv, faktúr a pod.). Nemusíte do ochrany dát investovať tisíce eur. Máme pre vás ekonomické a funkčné riešenie, ktoré ochráni akékoľvek virtuálne, fyzické a cloudové prostredie. Nemusíte sa obávať, že vám padne celý software alebo dôjde k fyzickému poškodeniu zariadenia. Všetky obecné údaje budú zálohované a tým pádom aj chránené. Začnite myslieť na bezpečnosť dopredu. Zálohovaním dokážeme ochrániť až 21 platforiem - fyzických, virtuálnych, cloudových alebo mobilných.