wifi

WIFI v obci

Voľne dostupné wifi na verejných priestranstvách sa dá vnímať aj ako rozširovanie služieb pre občanov a turistov. Vďaka prebiehajúcej výzve “WiFi pre Teba” sa dá jednoducho zvýšiť úroveň občianskej vybavenosti. Vieme, že nechcete strácať čas s prílišnou byrokraciou, pomôžeme vám s vypracovaním projektu a aj s čo najlepším umiestnením wifi zón.

efektivna tlaciaren

Efektívna tlačiareň

Tlač a kopírovanie dokumentov patrí k základným a nevyhnutným činnostiam obce. Viete, že správne zvolená tlačiareň dokáže ušetriť veľa nákladov? Odporúčame Vám zamyslieť sa nad prenájmom tlačového zariadenia. Nemusíte riešiť vysokú prvotnú investíciu ani sa starať o údržbu zariadenia či výmenu tonerov.
Viac informácii nájdete tu.

it starostlivost

IT starostlivosť

Nie je potrebné, aby ste mali vlastné IT oddelenie, kde všetko “šľape” tak ako má. Dokážeme vám zaistiť pravidelnú a nepretržitú kontrolu stavu vašich zariadení a vy sa tak môžete plne sústrediť na rozvoj vašej obce. Nemusíte preto zamestnávať samostatného zamestnanca, ktorý bude mať na starosti chod informačných technológií.


Vyskúšajte MONITORING 24//7

Dokážeme monitorovať vaše koncové stanice 24 hodín 7 dní v týždni. Pomocou tohto riešenia sú vaše pracovné stanice pod neustálou kontrolou odborníka. Pomôžeme vám vytvoriť jasný obraz fungovania každej vašej stanice. Denne máte k dispozícií automatické kontroly stavu a prehľadné reporty.